JRebel Nedir

JRebel , zaman alıcı yapı ve yeniden dağıtım adımlarını atlayarak Java uygulamalarının gelişimini hızlı bir şekilde izleyen bir JVM eklentisidir . JRebel, uygulama durumunu korurken kod değişikliklerini gerçek zamanlı olarak görüntüleyebildiklerinden geliştiricileri daha üretken kılar. JRebel, 100+ önde gelen frameworkün yanı sıra uygulama sunucuları, IDE’ler ve yapı ortamları ile bütünleşir.

JRebel, önbellekleri otomatik olarak yeniden oluşturur, bileşenleri yeniden kablolar ve desteklenen frameworkler için gereken çalışma zamanına yapılandırma değişiklikleri uygular.

JRebel geliştirme sürecinde zaman alan yapı oluşturma ve yeniden yükleme adımlarını atlayarak,Hızlı bir şekilde Java uygulama geliştirmesini izler.

JRebel, kod değişikliklerini gerçek zamanlı olarak görüntüleyerek ve durumunu koruyarak geliştiricilerin daha üretken olmalarına yardımcı olur.

JRebel Kurulumu

IntelliJ IDEA / Configure / Plugins kısmından JRebel for IntelliJ’i kuruyoruz.

JRebel for IntelliJ kurulumu tamamlandıktan sonra tekrar başlat (restart) seçeneğine tıklıyoruz.

JRebel Crackleme

Ayarlar (Settings) kısmından JRebel’e gelip change license kısmına tıklıyoruz.

Üst kısma aşağıdaki adresi girin.

http://jrebel.whrj999.com/3d64b43e-0da7-40a3-925a-844e5a57aea8

 Alt kısıma gmail hesabımızı yazıyoruz.

gmail hesabınız

Lisans sözleşmesini kabul ediyoruz.

Bu işlemi yaptıktan sonra email adresimize doğrulama gelecektir.Doğrulama emailinde gelen linke tıkladığınızda jrebeliniz direkt olarak aktif edebiliriz.


Slack Kanalımın Linki ;

https://join.slack.com/t/javadevelopercorp58/shared_invite/enQtODM3NzU5NDMzMjA1LWQ1YjFlZGE5MTI0ZDNjZDdlNGE4ZDE4NmM0NTBiODJlMTJiYmZjMjJiZTY3NzI0MTc5ZjJhZmQxN2MyMTlmYjU

Daha fazla konu içeriği ve çeşitliliği istiyorsanız slack kanalımı takip edebilirsiniz.

Responses

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir